جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

کاری کارستان

       عملکرد تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام جهانی تا این مرحله بسیار خوب بوده است . تیم ملی با کادر فنی شیرازی خود علی رغم عدم وجود تدارکات مناسب و پس از انجام بازیهایی متوسط در مرحله مقدماتی ، توانست با دو بازی درخشان از مراحل حذفی گذر نموده و به مرحله نیمه نهائی گام گذارد .

       تا همین مرحله و حتی به فرض چهارم شدن تیم ملی در مسابقات جام جهانی ، عملکرد کادر فنی و بازیکنان مثبت بوده و نمره قبولی را به خود اختصاص داده اند اما امیدواریم این عزیزان با کسب این جایگاه راضی و ارضاء نشده و به دنبال جایگاه برتر و ارائه بازیهای بهتر باشند .

       تیم ملی فوتسال کشورمان با داشتن بازیکنانی بسیار شایسته و کادر فنی یکدل و با دانش ، قابلیت رسیدن به فینال مسابقات و حتی قهرمانی جهان را دارد . آنان باید از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را برده و برای اولین بار در تاریخ جام های جهانی فوتسال ، خود را با هدف کسب قهرمانی به مسابقه نهائی برسانند .

       این جایگاه دور از دسترس نیست و با صرف کمی همت و غیرت که در وجود این عزیزان به میزان زیادی یافت می شود ، قابل تحقق است .

       ما نیز به نوبه خود کسب این نتایج را به جامعه فوتسال کشور و به ویژه استادان گرامی آقایان ناظم الشریعه و دوران تبریک گفته و امیدواریم پست بعدی را در ارتباط با قهرمانی این عزیزان درج کنیم .


  این مطلب تا کنون 41 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 4 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها :      ,مرحله ,فوتسال ,جایگاه ,قهرمانی ,عزیزان ,فوتسال کشورمان ,
  کاری کارستان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر