تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

خداحافظ فوتسال

      سال 1386 بود که تیم فوتسال برق شیراز پای به عرصه وجود گذاشت . تاریخچه تشکیل این تیم را اکثرا می دانند و در مطالب گذشته نیز با آن اشاره شده است . آن زمان هنوز هواداران خبری از تشکیل تیم فوتسال نداشتند . کم و بیش شاهد حضور هواداران در مسابقات این تیم ، در لیگ استان بودیم . تیم فوتبالمان در لیگ برتر بود و تمام دلخوشی هواداران به آن تیم بود . ولی خداوند از سرنوشت تلخ تیم فوتبال برق آگاهی داشت و شاید به همین دلیل بود که به دل مسئولان باشگاه انداخت تا در فوتسال تیمداری کنند تا شاید در سالهای بعد که فوتبالمان روز به روز به دسته های پائین تر سقوط می کرد ، تیمی باشد تا دلخوشی هواداران شود و آن همه رنجی را که آنان از ضعف روزافزون تیم فوتبال می کشیدند تا حدودی جبران نماید .

       همین اتفاق هم افتاد و همه شاهد بودیم که تیم فوتسال در سالهای بعد و هنگامی که فوتبالمان مایه عذابمان شده بود چگونه هواداران را به سالن می کشید و آنان را متحدتر از گذشته می کرد و حتی باعث می شد که هواداران در این جمع مطالبات خود را از مسئولان باشگاه فریاد زنند و تصمیماتی اتخاذ نمایند .

       خبردار شدیم متاسفانه تیمی که بصورت کاملا فنی و به دور از هیاهو و حاشیه توانسته بود مسیر لیگ استان تا لیگ یک کشور را در فاصله کوتاهی با کمترین امکانات طی نموده و حتی تا یک قدمی لیگ برتر هم پیش برود واگذار شد .

       خبر بسیار تاسف باری برای ما و هوادارانی بود که با این تیم خاطرات زیادی داشتند . طی این مدت و به خصوص دو سال گذشته هرچه فریاد زدیم و استمداد طلبیدیم ، گوش شنوائی پیدا نشد و بالاخره آنچه که انتظار داشتیم و احتمالش می رفت اتفاق افتاد و تیم فوتسال برق شیراز که افراد زیادی برای آن زحمت کشیده بودند و با نداری و صرفا غیرت به مراحل بالای لیگ رسانیده بودند به مرودشت واگذار شد .

       دیگر کار از کار گذشته است . قصد نوحه خوانی و مرثیه سرائی هم نداریم . در همین وبلاگ بارها و بارها تذکر دادیم . در همین چند مطلب گذشته آخرین مصاحبه شرقی را منتشر کردیم که این روزها را متذکر شده بود اما انگیزه نگاشتن این متن ، جمع شدن مسئولین ، بازیکنان و دست اندرکاران تیم فوتسال برق شیراز در چند سال گذشته با ابتکار مهندس شرقی بود .

       پنجشنبه شب و به دعوت آقای مهندس شرقی موسس تیم فوتسال برق ، اکثر دست اندرکاران تیم فوتسال در سالهای گذشته ، شامل بازیکنان ، کادر فنی و پشتیبانی و ... گرد هم آمدند و شرقی ضمن تشکر ، از آنان حلالیت طلبید .

       جمع بسیار باصفا و صمیمیی بود . بازیکنان و اعضاء کادر فنی سابق تیم فوتسال برق ، همگی متفقا بر این باور بودند که دوران طلائیی را در این باشگاه سپری نمودند . این جلسه با ادای خاطرات شیرینی از گذشته ادامه یافت . از یک طرف همه خوشحال بودند که بار دیگر دور هم جمع شد اند و از طرفی بسیار متاثر که چرا عدم حمایت مسئولین موجب شد یکی از بهترین تیمهای فوتسال شیراز از پیمودن ادامه راه موفق خود باز مانده است .

       مهدی شرقی ، یکی از مسئولین متعصب و خونگرم تیم فوتسال در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود کمی گفت : متاسفانه نگذاشتند این تیم ادامه کار دهد . ما با هیچ شروع کردیم و با سختی و فقط با عشق ادامه دادیم و تا یک قدمی لیگ برتر هم رفتیم . نمی دانید در این راه چه سختی ها که کشیدیم . شاید کسی دوست ندارد عده ای که هیچ وابستگی به افراد موثر و با نفوذ نداشتند و صرفا با استفاده از شایستگی خودشان توانستند با کمترین امکانات تیم را تا بدین مرحله برسانند در ورزش حضور داشته باشند . به هر حال تیم فوتسال برق تعطیل شد ولی امیدوارم روزی برسد که با همت مردان شایسته استانمان دوباره جان گرفته و بتواند برای باشگاه محبوبمان افتخار آفرینی کند .


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 1 اسفند 1393 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 1 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :161301
 • بازدید امروز :267383
 • بازدید داخلی :28221
 • کاربران حاضر :221
 • رباتهای جستجوگر:302
 • همه حاضرین :523

تگ های برتر